O nas

Powstała w 2003 roku w Chinach firma Gonsin Conference Equipment Co. LTD to stosujące najnowocześniejsze techniki przedsiębiorstwo będące krajowym liderem branży R&D oraz produkcji i sprzedaży cyfrowych urządzeń konferencyjnych.

Gonsin jest globalnym dostarczycielem kompletnych rozwiązań konferencyjnych, w tym: systemów konferencyjnych, systemów tłumaczeń symultanicznych, do głosowania, All-in-One, nagłośnienia konferencyjnego oraz skomputeryzowanych.

Gonsin może poszczycić się niezależnymi strategiami innowacji i zróżnicowania produktowego, wdrażanymi od początku istnienia przedsiębiorstwa. Firma posiada szeroką paletę produktów z zastrzeżonymi prawami własności intelektualnej.

Przedsiębiorstwo podjęło współpracę z podmiotami z ponad 130 krajów, realizując na całym świecie tysiące ważnych projektów dla zróżnicowanej grupy klientów końcowych, takich jak rządy, parlamenty, centra konferencyjne, sądy, wojska, hotele, szkoły, szpitale, kościoły i korporacje.

Produkty firmy Gonsin znalazły zastosowanie podczas wielu międzynarodowych wydarzeń, m.in.: Konferencji ONZ ws. Mniej Rozwiniętych Państw, posiedzenia komitetu UNESCO World Heritage, walnego zgromadzenia Organizacji Państw Amerykańskich oraz szczytu Wspólnego Rynku Ameryki Południowej. Gonsin to również członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów.

Systemy konferencyjne Gonsin zostały zainstalowane w kilku parlamentach i budynkach rządowych na całym świecie: w Ekwadorze, Chile, Kenii, Demokratycznej Republice Konga i Nowej Kaledonii i Mongolii.

Motto Gonsin to „Delivering Trust & Value”. Bazując na wzajemnym zaufaniu i wspólnym interesie, Gonsin kontynuuje współpracę z klientami i partnerami z całego świata, by wspólnie mierzyć się z nowymi wyzwaniami globalnej konkurencji i w jak najlepszy sposób spełniać wymagania rosnącej branży konferencyjnej.

Ekskluzywnym dystrybutorem marki Gonsin w Polsce jest firma AV.Net Sieci Audiowizualne, która założona została przez specjalistów działających w branży AV od wielu lat. Firma wykształciła w swojej strukturze wysoce wyspecjalizowane jednostki organizacyjne, które dzięki gruntownej znajomości rynku prezentacji audiowizualnych oraz przetwarzania i transmisji danych, wypracowały standardy gwarantujące pełne zaspokojenie potrzeb klientów bez względu na stopień ich złożoności.

Rozwiązania oferowane przez AV.Net Sieci Audiowizualne Sp. z o.o. mają charakter niestandardowy, ściśle dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Najważniejszym wyznacznikiem naszego sukcesu jest możliwość wyjścia naprzeciw wszelkim potrzebom i preferencjom zleceniodawców. Chociaż każdy klient jest traktowany indywidualnie, w okresie swojej działalności firma wypracowała również szeroką gamę rozwiązań typowych, pozwalającą na szybszą i – co ważne – tańszą obsługę zamówień.

Nasze systemy są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Jesteśmy producentem, który podchodzi do każdego projektu indywidualnie. Nasze nowoczesne rozwiązania konferencyjne zagwarantują Ci niezawodność i innowacyjność. Kompleksowe systemy wdrożone przez nas na całym świecie są efektem lat doświadczeń na rynku konferencyjnym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Siedziba

Ostrobramska 104/38
04-118, Warszawa

Godziny pracy

8:00 – 17.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Tel: +48 22 610 42 88
Email: info@gonsin.pl

Close Menu