Rozwiązania stworzone dla Twoich potrzeb

Precyzyjnie skomponowane systemy pozwolą nam dobrać rozwiązanie spełniające dowolne wymagania. 

TL-V4300_site

Systemy dla Rad

Dyskusje i debaty to wydarzenia, których scenariusz może przybrać nieoczekiwany przebieg. Dlatego administratorzy coraz chętniej korzystają z profesjonalnych systemów konferencyjnych, które wspierają przygotowywanie spotkań i porządkowanie ich kursów. Konferencje, obrady rad miejskich wymagają przygotowania planu spotkania oraz harmonogramu przebiegu dyskusji i listy głosów..

Systemy Public Address

System nagłośnieniowy (PA) to system składający się z mikrofonów, wzmacniaczy, głośników i związanego z nimi sprzętu. Zwiększa widoczną objętość (głośność) ludzkiego głosu, instrumentu muzycznego lub innego akustycznego źródła dźwięku lub nagranego dźwięku lub muzyki. Typowe zastosowania obejmują stadiony sportowe, pojazdy i urządzenia transportu publicznego, a także obiekty muzyczne i wydarzenia na żywo lub nagrane. System PA może zawierać wiele mikrofonów lub innych źródeł dźwięku, konsolę miksującą do łączenia i modyfikowania wielu źródeł oraz wiele wzmacniaczy i głośników dla głośniejszej głośności lub szerszej dystrybucji.

Rozwiązania Ekonomiczne

Czy Twoja firma potrzebuje tańszego, ale wszechstronnego systemu, dostosowanego specjalnie do Twoich potrzeb? Możesz wybierać spośród systemów przeznaczonych dla placówek edukacyjnych, systemów nagłośnieniowych, przewodowych i bezprzewodowych systemów konferencyjnych i innych, które nie wyczerpią Twojego budżetu.

Kompletne Systemy Konferencyjne

Kompletne systemy konferencyjne składają się z rozwiązań, które mogą wykonywać dowolne funkcje wymagane przez użytkowników. Może zawierać wiele elementów, które mogą być używane jako oddzielne systemy, takie jak system śledzenia kamer, systemy tłumaczeń symultanicznych, systemy konferencyjne. Wszystkie wymienione systemy można zarządzać z jednego miejsca, aby osiągnąć wyższy poziom integracji.

kompletny system

Rozwiązania High-End

Systemy przeznaczone do sal konferencyjnych oraz sale konferencyjne o podwyższonych standardach, składające się z elementów najwyższej jakości, aby spełnić rygorystyczne wymagania stawiane przez inwestorów, często oferujące jedyne w swoim rodzaju rozwiązania, niespotykane na zwykłym rynku.

Nasze systemy są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Jeteśmy producentem, który podchodzi do każdego projektu indywidualnie. Nasze nowoczesne rozwiązania konferencyjne zagwarantują Ci niezawodność i innowacyjność. Kompleksowe systemy wdrożone przez nas na całym świecie są efektem lat doświadczeń na rynku konferencyjnym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

Siedziba

Ostrobramska 104/38
04-118, Warszawa

Godziny pracy

8:00 – 17.00
Poniedziałek – Piątek

Kontakt

Tel: +48 22 610 42 88
Email: info@gonsin.pl

Close Menu